فهرست مطالب

قیمت زعفران قائنات چنده؟

قیمت زعفران قائنات

ما تولیدکننده و فروشنده زعفران در شهرستان قائنات هستیم. باتوجه به حضور فعال در بازار، قیمت زعفران قائنات را به‌صورت روزانه می‌توانید از فروشگاه باغ ایران بررسی کنید. در ادامه به تفکیک قیمت محصولات را می‌توانید مشاهده نمایید.

زعفران سرگل قائنات در وزن‌ها و بسته‌بندی‌های مختلف:

تخفیف!
زعفران سرگل قائنات (0.5 گرم) – پاکتی

قیمت اصلی 95,000 تومان بود.قیمت فعلی 75,000 تومان است.

تخفیف!
زعفران سرگل قائنات – 1 گرم – آذین

قیمت اصلی 165,000 تومان بود.قیمت فعلی 149,000 تومان است.

تخفیف!
زعفران سرگل قائنات – 1 مثقال (4.6 گرم) – آذین

قیمت اصلی 669,000 تومان بود.قیمت فعلی 595,000 تومان است.

تخفیف!
زعفران سرگل قاینات – 2 مثقال – آذین

قیمت اصلی 1,340,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,170,000 تومان است.

برای مشاهده قیمت و یا خرید سرگل قائنات در بسته‌بندی‌های مختلف می‌توانید به صفحه خرید زعفران سرگل مراجعه نمایید.

زعفران دسته قائنات در وزن‌ها و بسته‌بندی‌های مختلف:

تخفیف!
زعفران دختر پیچ (دسته) – 1 مثقالی – بسته‌بندی برلیانس

قیمت اصلی 545,000 تومان بود.قیمت فعلی 495,000 تومان است.

تخفیف!
زعفران دسته قائنات (دختر پیچ) – 5 مثقالی

قیمت اصلی 2,700,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,425,000 تومان است.

تخفیف!
زعفران دختر پیچ (دسته) – 10 مثقال – خاتم

قیمت اصلی 5,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,610,000 تومان است.

تخفیف!
زعفران دسته (دختر پیچ) – 1 مثقالی – خاتم

قیمت اصلی 535,000 تومان بود.قیمت فعلی 489,000 تومان است.

برای مشاهده قیمت و یا خرید زعفران دسته قائنات در بسته‌بندی‌های مختلف می‌توانید به صفحه قیمت زعفران دختر پیچ مراجعه نمایید.

خرید زعفران اصل قائنات از کشاورزان

زعفران قائنات

ما تولیدکننده و تامین کننده زعفران در شهرستان قائنات واقع در استان خراسان جنوبی هستیم. چنانچه قصد خرید زعفران قائنات را دارید به یکی از 3 روش زیر می‌توانید اقدام نمایید.

خرید زعفران قائنات به‌صورت عمده

برای خرید زعفران عمده و مشاهده توضیحات لازم، می‌توانید به صفحه خرید زعفران عمده مراجعه نمایید. ما می‌توانیم در هر مقداری که نیاز دارید، زعفران را به‌صورت فله برایتان ارسال کنیم.

خرید زعفران قائنات به‌صورت خرد و بسته‌بندی شده

اگر قصد خرید زعفران اصل قائنات را برای مصارف خانگی و در وزن‌های 1 گرمی، 2 گرمی، یک مثقالی، پنج مثقالی و… دارید، می‌توانید به صفحه خرید زعفران قائنات مراجعه نمایید.

تماس تلفنی

چنانچه برای تهیه زعفران قائنات نیاز به راهنمایی داشتید و یا در خرید اینترنتی مشکل داشتید، می‌توانید با یکی از شماره‌های 09153610475 و یا 09021026927 تماس حاصل فرمایید.

چرا زعفران قائنات را از باغ ایران بخریم؟

خرید زعفران اصل قائنات از فروشگاه باغ ایران

اگر بار اوله که با فروشگاه باغ ایران آشنا می‌شوید، توضیحاتی را در ادامه ارائه می‌دهیم تا بیشتر با ما آشنا شوید و بدانید که می‌توانید خریدی امن و عالی را تجربه نمایید.

  • خرید مستقیم از کشاورزان قائنات: زعفران باغ ایران فقط از قائنات و به‌صورت مستقیم از کشاورزان تامین می‌شود. لذا می‌توانید مطمئن باشید که بهترین زعفران جهان را تحویل می‌گیرید.
  • مجوزهای لازم: فروشگاه باغ ایران مجوزهای لازم از مراجع مربوطه مانند نظام صنفی کشاورزی را دارد که همگی از طریق صفحه درباره ما قابل مشاهده هستند.
  • تضمین کیفیت: ما تضمین می‌کنیم که زعفران 100% اصل تحویل بگیرید. درصورت اثبات عدم اصالت، می‌توانید 2 برابر پول پرداختی خود را پس بگیرید! همچنین 7 روز مهلت بازگشت وجه وجود دارد. جلب رضایت شما هدف نهایی ماست.
  • رضایت مشتریان: باغ ایران با فعالیت چندین ساله خود در این زمینه توانسته رضایت مشتریان بسیاری را کسب نماید. در فروشگاه باغ ایران و در پایین صفحه محصولات می‌توانید نظرات دیگر مشتریان را بخوانید، همچنین برخی از همراهان باغ ایران لطف داشته و ویس رضایت‌مندی خود را برایمان ارسال کرده‌اند که در صفحه مشتریان خوشحال قابل مشاهده است.

چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، با ما تماس بگیرید.

اگر در خرید اینترنتی مشکل دارید و قصد واریزی به‌صورت کارت به کارت را دارید و یا نیاز به مشاوره پیش از خرید دارید، لطفا با شماره 09153610475 و یا 09021026927 تماس حاصل فرمایید. 📞

سوالات متداول

در ادامه به برخی از سوالات رایج شما همراهان عزیز باغ ایران پاسخ داده‌ایم. اگر پاسخ خود را نتوانستید در این صفحه بیابید، لطفا با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران قائنات با کیفیت درجه 1 که در این صفحه درج شده است، طبیعتا مناسب‌تر از قیمت زعفران قائنات در مشهد هست. چون ما مستقیما از قائنات، زعفران اصیل را برایتان ارسال می‌کنیم.

اگر از مشهد قصد خرید زعفران دارید، می‌توانید به صفحه بهترین زعفران مشهد مراجعه نموده و توضیحات لازم را بخوانید. همچنین می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

برای خرید زعفران در تهران 2 راه دارید:

  1. خرید زعفران از فروشگاه‌های موجود در تهران
  2. خرید مستقیم زعفران از کشاورزان قائنات به‌صورت اینترنتی

پیشنهاد ما استفاده از روش دومه، چون هم زعفران اصل تحویل می‌گیرید و هم زعفران امسالی و هم از پایتخت زعفران جهان، زعفران مورد نیاز خود را تهیه می‌کنید.

ضمنا قیمت زعفران قائنات در روش دوم، از خرید مستقیم زعفران در تهران مناسب‌تر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه نمایندگی زعفران قائنات در تهران مراجعه نمایید.

همچنین برای خرید مستقیم زعفران قائنات از تهران، می‌توانید با شماره‌های موجود در این صفحه تماس بگیرید.