خرید عمده زعفران با بهترین کیفیت

خرید عمده زعفران از کشاورز

فروشگاه اینترنتی باغ ایران در شهرستان قائنات (پایتخت جهانی زعفران) مستقر است. ما خود در زمینه کشت زعفران فعالیت داریم و همچنین تامین کنندگان ما تعداد بسیاری از کشاورزان بخش مرکزی قائنات هستند. ازاین‌رو می‌توانید برای خرید عمده زعفران اصل قائنات از کشاورزان روی مجموعه ما حساب باز کنید.

برای خرید عمده زعفران قائنات چگونه اقدام کنیم؟

اگر قصد خرید زعفران کیلویی دارید، می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و با ما تماس بگیرید.

همچنین چنانچه مایل بودید ما برای ارائه مشاوره و توضیحات لازم برای خرید زعفران فله با شما تماس بگیریم، کافی است فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

چگونه به خرید زعفران عمده از باغ ایران اعتماد کنیم؟

اگر بار اول است که از فروشگاه باغ ایران بازدید می‌کنید به شما حق می‌دهیم که کامل پاسخ این سوال را بگیرید.

باغ ایران به‌عنوان تولیدکننده محصولات کشاورزی ارگانیک و تامین‌کننده مستقیم این محصولات از کشاورزان و باغداران فعالیت دارد. شما می‌توانید مجوزهای مربوطه را در صفحه درباره ما مشاهده فرمایید.

همچنین همواره اعلام کرده‌ایم که مهم‌ترین سرمایه ما، اعتماد و رضایت مشتریان‌مان است، در این زمینه برخی از مشتریان عزیز لطف داشته‌اند و نظر خود را در خصوص محصولات باغ ایران اعلام نموده‌اند که این نظرات را می‌توانید در صفحه مشتریان خوشحال بشنوید.

در زمینه فروش عمده زعفران، با توجه با اینکه فروشگاه باغ ایران در قائنات (پایتخت زعفران) مستقر بوده و خود تولیدکننده و تامین‌کننده مستقیم زعفران است، این اطمینان و تضمین را می‌دهیم که بهترین زعفران ایران را دریافت خواهید کرد.

چنانچه پیش از خرید عمده زعفران نیاز دارید زعفران باغ ایران را مشاهده کنید، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به صفحه خرید زعفران، یک گرم یا یک مثقال از نمونه زعفرانی که مدنظر دارید مانند زعفران سرگل یا سوپر نگین، سفارش دهید. دقیقا مطابق همان نمونه، زعفران عمده را تحویل خواهید گرفت.

ضمنا درصورت تمایل شما با در نظر گرفتن هزینه‌های آزمایشگاهی، امکان ارائه برگ آزمایشگاه روی بار زعفران وجود دارد.

برای مشاوره پیش از خرید و یا خرید عمده زعفران از کشاورز، می‌توانید با شماره 09153610475 تماس حاصل فرمایید. ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

پاسخ به سوالات متداول

خرید زعفران فله قائنات

در ادامه به برخی از رایج‌ترین سوالات شما پیرامون خرید زعفران عمده پاسخ می‌دهیم.

انواع زعفران مانند زعفران دختر پیچ (دسته)، سرگل، نگین و… در فروشگاه باغ ایران برای عرضه‌ی عمده موجود است.

اگر با انواع زعفران آشنا نیستید، توصیه می‌شود مقاله انواع زعفران را بخوانید.

کلیه زعفران‌های موجود در باغ ایران (هم جزئی و هم عمده)، برداشت شهرستان قائنات، به‌ویژه بخش مرکزی و نواحی کوهستانی است.

همچنین اگر نمی‌دانید چرا زعفران قائنات، بهترین زعفرانه، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین زعفران ایران را بخوانید.

اگر پیش از خرید عمده زعفران نیاز به نمونه دارید، می‌توانید به صفحه خرید زعفران مراجعه فرمایید. در این صفحه انواع زعفران باغ ایران در وزن‌های مختلف مانند 1 گرم، یک مثقالی و… موجود است.

پس از انتخاب، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. سپس برای خرید زعفران کیلویی، دقیقا مطابق همان نمونه زعفران را تحویل خواهید گرفت.

چه قصد خرید یک کیلو زعفران و چه قصد تهیه صد کیلو داشته باشید، ما حفظ کیفیت را در هر میزانی تضمین خواهیم کرد.

زعفران‌های درخواستی شما با بسته‌بندی‌های خاتم آماده و توسط پست پیشتاز و یا باربری ارسال می‌شوند.

اگر قصد خرید زعفران عمده از باغ ایران را دارید به شما حق می‌دهیم که نیاز داشته باشید 100% با تیم فروشگاه باغ ایران آشنا شوید.

برای این منظور صفحه درباره ما را طراحی کرده‌ایم و اطلاعات کامل اعضای تیم، اهداف، مجوزها و… را در آنجا قرار داده‌ایم.

با مطالعه صفحه درباره ما 100% با مجموعه باغ ایران آشنا خواهید شد. فقط همین را بگوییم که ما از خود از قشر کشاورزان هستیم و هدف و دغدغه‌مان ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان‌مان و همچنین حمایت از کشاورزان است.

ما علاوه بر تامین عمده زعفران، در زمینه زرشک قائنات نیز فعالیت داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

📞 هنوز هم سوالی دارید؟ کافیه با شماره 09153610475 تماس بگیرید.