محصولات سالم و ارگانیک
ما همه‌ی محصولاتمون رو مستقیم از کشاورزان مطمئن تهیه می‌کنیم و اصالت و سالم بودنشون رو تضمین می‌کنیم.
ورود به فروشگاه
زعفران 100% اصل
زعفران باغ ایران مستقیم از قائنات (پایتخت زعفران) تامین میشه و اصالتش رو 100% تضمین می‌کنیم. کافیه یک بار امتحان کن تا طرفدار همیشگیش بشی.
خرید زعفران
زرشک ارگانیک باغ ایران
زرشک اعلاء و ارگانیک رو از باغ ایران بخواه 🙂 ما مستقیما زرشک رو از قائنات (قطب تولید زرشک ایران) براتون ارسال می‌کنیم.
خرید زرشک
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

به «باغ ایران» خوش آمدید 💚

فایل صوتی زیر برای خوش‌آمدگویی به شما عزیزان ضبط شده، خوشحال میشیم بشنوید. 🙂

اگر در خرید اینترنتی مشکل دارید و قصد واریزی به‌صورت کارت به کارت را دارید و یا نیاز به مشاوره پیش از خرید دارید، لطفا با شماره 09153610475 و یا 09021026927 تماس حاصل فرمایید. 📞

محصولات باغ ایران
پیشــنهاد ویژه
شگفتــ انــگیز

جدیدترین مقاله‌های باغ ایران

آخرین ویدئوهای باغ ایران

آشنایی بیشتر با فروشگاه باغ ایران

فروشگاه اینترنتی باغ ایران

باغ ایران

فروشگاه باغِ ایران با هدف ارائه مستقیم محصولات باغی و ارگانیک ایران از کشاورزان و باغداران توسط یک تیم تخصصی شامل مهندسین کشاورزی و نرم افزار راه‌اندازی شده است.

با توجه به اینکه در حال حاضر دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی باغ ایران در شهرستان قائنات واقع در استان خراسان جنوبی مستقر هست، عمده تمرکز ما بر تامین و ارائه محصولات استراتژیک این استان مانند زعفران، زرشک، عناب، انجیر و… هست، اما به‌زودی سایر محصولات باغ‌های ایران مانند گردو، پسته، زیتون، فندق و… نیز در فروشگاه آنلاین باغ ایران موجود خواهد شد.

با خرید زرشک، خرید زعفران، خرید عناب، انجیر، هل و دیگر محصولات فروشگاه باغ ایران، اول از همه این اطمینان را به شما می‌دهیم که محصولات سالم، اصل و درجه یک را دریافت کنید و دوم اینکه تا 7 روز ضمانت برگشت وجه و تضمین کیفیت را دریافت خواهید کرد.

همچنین امکان خرید محصولات به‌صورت عمده وجود دارد. برای تهیه زعفران و زرشک عمده، می‌توانید به صفحه‌های خرید عمده زعفران و خرید عمده زرشک مراجعه نمایید.

علاوه بر تامین محصولات ارگانیک، ما همواره تلاش می‌کنیم تا در بخش مجله باغ ایران، محتوای متنی، صوتی و ویدئویی کاملا علمی و ارزشمند که توسط متخصصین و مهندسین این حوزه تولید می‌شود را تقدیمتان نماییم. با مشاهده مقاله‌ها و ویدئوهای مجله باغ ایران، می‌توانید اطلاعات جامعی پیرامون گیاهان دارویی، محصولات باغی ایران، راهنمای خرید انواع محصولات، سلامتی، سبک زندگی سالم، آشپزی و… به‌دست آورید.

برای آشنایی بیشتر با مجموعه ما و اهدافی که دنبال می‌کنیم، می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه کنید. 💚

باغ ایران، حامی سلامتی ایرانیان 💚🌳🌱

همکاران تجاری

Snapp PAY

نظرات برخی از مشتریان

برای شنیدن نظر سایر مشتریان می‌توانید به صفحه مشتریان خوشحال مراجعه کنید.